امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

حوزه انقلابی باید همچنان دغدغه اصلی مجمع طلاب باشد دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۳۶


حوزه انقلابی باید همچنان دغدغه اصلی مجمع طلاب باشد تعداد بازدید: ۱۳

نماینده طلاب ایذه، انقلابی مانده حوزه و حوزه انقلابی را بسیار مهم دانست و گفت: حوزه انقلابی می تواند حوزه را رشد بدهد و طلبه انقلابی تربیت کند؛ بنابراین باید همچنان برای گفتمان سازی و اجرایی کردن این موضوع گام های اساسی را در مجمع طلاب برداشت.
 
 
 
 
حجت الاسلام قدیر نادری ده شیخ، نماینده طلاب ایذه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع گفت: یکی از مطالباتی جدی که رهبر انقلاب از مجمع طلاب داشتند، موضوع حوزه انقلابی بود از این رو باید این موضوع همچنان در اولویت کاری مجمع قرار گیرد.
 
وی انقلابی مانده حوزه و حوزه انقلابی را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: حوزه انقلابی می تواند حوزه را رشد بدهد و طلبه انقلابی تربیت کند؛ بنابراین باید همچنان برای گفتمان سازی و اجرایی کردن این موضوع گام های اساسی را در مجمع طلاب برداشت.
 
حجت الاسلام نادری، مجمع طلاب را مرکز امید طلاب و نقطه اتصال میان حوزه، مراجع و طلاب دانست و گفت: مجمع باید از این فرصت بهترین استفاده را ببرد و به دغدغه های طلاب اهمیت بیشتر قائل شود و امروز باید دغدغه های طلاب بسیار دقیق و کامل از طریق این مجموعه به بزرگان حوزه انتقال داده شود.
 
وی تقویت مباحث تحصیلی را در حوزه مهم برشمرد و ادامه داد: باید زمینه رشد اخلاقی، معنوی و آموزشی را در حوزه برای طلاب ایجاد کرد، امروز متاسفانه برخی از طلاب به دلیل برخی مشکلات معیشتی رنج می برند و باید در رفع این دغدغه تلاش کرد تا بتوانند مقاطع تحصیلی را به خوبی و درستی در حوزه فرابگیرند.
 
نماینده طلاب ایذه، یادآور شد: یکی از روش های تقویت نظام آموزشی در حوزه تشویق طلاب جهت تحصیل و آموزش است، روش های تشویقی نیز شیوه های مختلفی دارد که می توان با این نگاه نظام آموزشی را در حوزه تقویت کرد.