امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای خوزستان در قم برگزار شد سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷:۱۳


جلسه طلاب و فضلای خوزستان در قم برگزار شد تعداد بازدید: ۲۳

جلسه طلاب و فضلای استان خوزستان در مدرسه علمیه امام عصر(عج) قم با سخنرانی آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
 
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای استان خوزستان در مدرسه علمیه امام عصر(عج) قم با سخنرانی آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین جعفر بچاری نماینده طلاب فضلای خوزستان ضمن خیر مقدم گویی اشاره به انتخبات هشتمین دوره مجمع نمایندگان داشت و گفت: طلاب در این دوره به صورت حداکثری در انتخابات شرکت کردند و همین امر سبب شد که در این دوره نماینده های بیشتری در مجمع داشته باشیم.
 
 وی در ادامه نماینده های استان خوزستان را معرفی کرد و گفت: همانگونه که به صورت پر شور در انتخابات شرکت کردید در جلساتی که برای شما برگزار می شود حضور پیدا کنید و نماینده های خود را در جهت اجرای بهتر جلسات یاری کنید.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب اظهار داشت: با توجه به اینکه چند دوره در مجمع نمایندگان هستم، نماینده های این دوره، جوانتر ، بانشاط و خوش فکر هستند و همین مساله باعث امید بیشتر شده است.